Sesli Sohbet

Günlük hayatımızın vazgeçilmek gerekliliklerinden birisi de sohbet etmektir. Bazen kapıcımızla bile yaptığımız kısa süreli konuşma tüm günümüzü etkileyebilir. Zira herkesten öğrenebileceğimiz o kadar çok şey var ki…

Gerek yüz yüze gerek telefonla sesli olarak gerekse chat yoluyla yapılan sohbet, insanları rahatlatmaktadır. Yani hangi yolla yaparsanız yapın sohbet sizleri rahatlatacaktır. Bunun başlıca nedeni, insanların gün içerisinde başlarına gelen sorunları paylaşmasıdır. Yani siz gün içerisinde başınıza gelen sorunları paylaştıkça kendinizi dinleyen biri olduğunu fark edersiniz ve yalnız olmadığınızı anlarsınız. Yalnız olmadığınızı anlamanın bir diğer yolu da Hak Sohbet özel chat odalarıdır.

Dertleşmek, insan var olduğundan bu yana yapılan en temel eylemdir. Zira yalnızlık Allah’a (c.c.) mahsustur. Kullar olarak biz eşli yaratıldığımız için her insanın mutlaka bir eşi vardır ve dertleşebileceği insanlar bulunmaktadır. Eğer siz henüz bu insanları bulamadıysanız ve kendinizi yalnız hissediyorsanız o halde bir de Hak Sohbet odalarını deneyebilirsiniz. Kaybedeceğiniz hiçbir şey yoktur zira sizden hiçbir bilgi ya da ücret talep edilmemektedir. Sadece siteye girmeniz ve rumuzunuzu yazarak odalara katılmanız gerekmektedir. Böylece radyo dinleyebilir, oyunlar oynayabilir, insanlarla dertleşebilir ve daha birçok aktiviteyi ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

Sesli Sohbet Neden Önemlidir?

Başınıza bir sıkıntı geldiğinde bunu başkalarıyla paylaşır ve bu sayede kendinizi açmış olursunuz. Kendini açan insanlarda depresyon ve anksiyete gibi rahatsızlık oranları oldukça düşüktür. Bu rahatsızlıkları tetikleyen asıl şeyse sadece ve sadece strestir. Evet! Stres, çağımızın en büyük düşmanıdır ve en büyük çözümü de zihnimizdekileri karşı tarafa boşaltmaktır. Bunu da Hak Sohbet odalarında gerçekleştirebilir ve eğlenceli sohbetlerin odağında yer alabilirsiniz.

Odalarda yer alan üyelerimiz nezih ve dürüst insanlardır. Bunun nedeni, art niyetli insanların sistemimizin moderatörleri tarafından elenmesidir. Bu sayede sadece iyi ve hoşgörülü insanlar sohbet odalarında yer almaktadır. Bu insanlarla rahatlıkla sohbet edebilirsiniz çünkü onlar da sizler gibi sohbet edip dertlerini paylaşmak istiyorlar. Şimdi sitemizi ziyaret ederek kendi hayat hikayenizi diğer insanlarla paylaşabilirsiniz. Denemeye başladığınızda sesli sohbetin sizlere ne kadar iyi geldiğini anlayacaksınız.

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir